Hotel Pytloun

Pokud byste chtěli v nádherné přírodě kolem hradu strávit delší dobu, nebo se chtěli při návštěvě hradu občerstvit, zrelaxovat, je tu pro Vás

Pytloun Wellness Hotel Hasištejn

Pytloun Wellness Hotel Hasištejn **** je situován do krásné přírody Krušných hor. Hotel a okolí uprostřed lesů je ideální jak pro klienty, kteří hledají klid a odpočinek, tak pro aktivní sportovce neboť okolí nabízí bohatou nabídku cyklistických, turistických i běžkařských tras. Hotel nabízí také aktivity a vybavení pro rodiny s dětmi – dětskou hernu v hotelu, blízký Zoopark Chomutov, Hrad Hasištejn a další zajímavá místa.

Hotelové wellness centrum je situováno v přízemí a nabízí výhled do okolní přírody a v letním období přímý vstup na letní terasu. Pro návštěvníky je připraven bazén, finská sauna, infra sauna a vířivka. Wellness centrum je pro hotelové hosty k dispozici zdarma v čase od 8:00 do 19:00 hod. Od 19:00 do 00:00 hod je možné si zakoupit privátní pronájem wellness centra. Wellness centrum nabízí také bohatou nabídku wellness procedur. Součástí hotelu je také restaurace, herna, hotelový bar a herna pro děti.
Restauraci je možno pronajmout jako školicí místnost, na firemní jednání nebo na privátní oslavy (svatební hostiny, oslavy narozenin apod.)

Webové stránky hotelu s dalšími podrobnostmi najdete zde – www.pytlounwellnesshotelhasistejn.cz.

 

 

Loading